Skip to content

Co nas wyróżnia?

+ dostęp do globalnego networku
+ dialog między mniejszościami
+ praktyczne podejście do edukacji

O Fundacji

W naszej fundacji pomagamy ludziom odkrywać ich prawdziwy potencjał, zapewniając im dostęp do programów edukacyjnych i szkoleniowych skoncentrowanych na najnowocześniejszych technologiach, zrównoważonym rozwoju i kompetencjach przyszłości. Jesteśmy głęboko przekonani, że każdy powinien mieć możliwość odniesienia sukcesu w ciągle zmieniającym się świecie, niezależnie od pochodzenia, pokolenia czy okoliczności.

Właśnie dlatego stworzyliśmy szereg programów, w tym warsztaty, seminaria internetowe, szkółki upskillingowe i sesje indywidualne, które oferują praktyczne i angażujące doświadczenia edukacyjne, które wyposażą Cię we wszystkie potrzebne narzędzia do rozwoju w zawodach związanych z branżą nowych technologii.

Jesteśmy pasjonatami tworzenia przyjaznego i zróżnicowanego środowiska uczenia się, w którym każdy może się rozwijać i realizować swoje pasje. Współpracując z liderami branży i innymi organizacjami, budujemy wspierającą społeczność liderów i liderek zmian, którzy są zaangażowani w budowanie lepszej przyszłości.

Nasza misja

Naszą misją jest budowanie drogi dostępu do równych szans dla osób, które stanowią o różnorodności. Edukujemy, inspirujemy i wspieramy naszą społeczność w ramach kompetencji przyszłości, które nieodłącznie związane są z branżą nowych technologii.

Wartości

Dołączając do nas będziesz mógł uwolnić swój potencjał znalezienia swojej prawdziwej przestrzeni w branży nowych technologii. Poprowadzimy Cię i pomożemy Ci rozwijać się w duchu różnorodności, równości i integracji.

Społeczność

Poznaj swoich przyszłych przyjaciół!Działamy w atmosferze dzielenia się wiedzą i wzajemnego szacunku. Dołączając do społeczności G+, dołączasz do grupy osób, które mogą być Twoimi przyszłymi współpracownikami, klientami lub partnerami w biznesie.

Zespół
Geeks Like Us+

Kasia_Marchocka _prof_2jpeg

Katarzyna Marchocka

Founder & CEO
shared1

Mariusz Głuch

CTO
64abd432-885c-4ae1-a2b4-1589cbaac797

Rita Pater

Co-founder & Internationa Program Director
Magda prof

Magdalena Brylska

HR Program & COO
Paula.jpg

Paula Kalbarczyk

Junior Project Manager
Jag

Jagoda Cierniak

Communication Manager

Dołącz do nas jako wolontariusz_ka

Otrzymuj powiadomienia o naszych wydarzeniach