Skip to content

Webinar: KIEDY NASZYM KLIENTEM JEST PLANETA – czyli co oznacza zrównoważony rozwój

00
DNI
00
GODZIN
00
MINUT
Kiedy?
26. kwietnia
Gdzie?
https://www.linkedin.com/events/7053822698119938048/comments/
Ilość miejsc?
nieograniczona

KIEDY NASZYM KLIENTEM JEST PLANETA – CZYLI DZIAŁANIE TECHNOLOGII NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Nasz pierwszy webinar nadchodzi!🙌 Wspaniali Aga Maciejowska z Plan Be Eco i Tymoteusz Kubik z Oakywood zostaną wzięci w ogień pytań Magdalena Brylska i już 26.kwietnia porozmawiają o tym:
✅ czemu zrównoważony rozwój jest ważny
✅ jaki ma związek z nowymi technologiami
🧐 o co chodzi w tym, że to Planeta jest naszym finalnym klientem🌵🌍
Chodźcie, zapraszamy! 🌱

Parę słów o naszych gościach:

Aga Maciejowska – CEO & Founderka w Plan Be Eco – firmie, która oferuje obliczanie śladu węglowego, raportowanie zgodne ze standardami i osiągalne plany redukcji emisji. Firma ta jest polskim startupem pozytywnego wpływu z silnym poczuciem misji, że ich praca poprawi jakość życia wielu ludzi. Aga z kolei od 14 lat jest związana z branżą start-upową. Pierwszym start-upem, który stworzyła była Evenea.pl. Dbała o niego przez 10 lat. Od 2015 roku jest zaangażowana w działania impactowe – akceleratory i konkursy, w tym Chivas Venture, gdzie szukała start-upów zaangażowanych społecznie. Założyła Plan Be Eco z ludźmi, których marzeniem jest zrównoważony świat, w którym biznes i ekologia idą w parze, a jedno nie wyklucza drugiego.

Tymoteusz Kubik – Performance Specialist w Oakywood – firmie, która stara się na co dzień dbać o planetę i innych ludzi. Dla Oakywood problemy środowiskowe i społeczne są szczególnie istotne. Ich filozofia opiera się na wysokiej jakości, która obejmuje nie tylko produkty, lecz wszystkie aspekty życia. Tymoteusz z kolei od lat operuje na fali ciekawych trendów: od dobrze zaprojektowanych produktów po performance marketing. Wielbiciel i wyznawca zrównoważonego podejścia zarówno do biznesu jak i życia prywatnego. Po godzinach ojciec, mąż i ambitny biegacz z celem osiągnięcia podium biegu górskiego w najbliższych dwóch latach. Zdrowo uzależniony od kawy, dobrego jedzenia i zapachu lasu.

O prowadzącej:

Magda Brylska – COO i founderka Geeks Like Us. Od lat związana z branżą nowych technologii. Na co dzień wspiera organizacje na różnych etapach ich rozwoju, w skalowaniu zespołów, budowaniu procesów HR oraz dojrzałej kultury organizacyjnej. Mimo iż technologia nie jest jej obca, to książki nadal pochłania w formie papierowej, a do tego w wolnych chwilach wykonuje ręcznie robioną biżuterię. Opiekunka 2 kotków Czesława i Tofika. Miłośniczka, dobrej kawy oraz muzyki, która towarzyszy jej przez cały dzień.